Bize Danışmadan Karar Vermeyin

Günümüz dünyasında stres,yanlış beslenme ve hava kirliliği hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Bu nedenle kadın ve erkeklerde genetik sebepler dışında da saç dökülmesi görülmektedir. Saç dökülmesi insanoğlunun uzun süreden beri uğraştığı bir sorundur.

İlk saç ekimi operasyonu 1952 yılında Dr.N.Orentreich tarafından gerçekleştirilmiştir. 2002 yılında Dr.Rassman ve Dr.Brenstein tarafından dünyaya duyurulan FUE yöntemi günümüzde tüm dünyada uygulan bir yöntem olmuştur. Saç ekimi işleminde saçlı bölgeden saçlar alınarak saç çıkması istenen bölgeye nakledilir.

Nakledilen saçlar, hiç dökülmeyen bölgeden alınan saçlar olduğundan yeni bölgede ömür boyu dökülmeyen saçlarınız olur.

FUE yönteminde saç kökleri dökülme olmayan kısımdan kesi izine neden olmadan ve dikiş kullanılmadan çıkarılarak sorunlu bölgeye saç ekimi işlemi yapılır. Fue yöntemi ve saç ekimi operasyonu ile alakalı detaylı bilgi almak için yan taraftaki formu doldurabilir ve sağlık danışmanlarımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Atakent Acıbadem Hastanesini ziyaret ederek bir yandan kahvenizi yudumlarken bir yandan da Anatoliahair kalitesini yerinde görmenin ayrıcalığını yaşayabilir.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon

Bu site, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.Bu bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.